חיפוש למוכרים

 
חזור למעלה
בחירת ספקי שילוח

כדי להעניק חווית שירות טובה יותר לקונים שלכם, הקפידו על בחירה נכונה של סוג המשלוח

במהלך העלאת רשומה ל eBay הנכם נדרשים לציין מהן אפשרויות השילוח אשר מוצעות לקונים. למדריך העלאת רשומה

על מנת להתאים בין אפשרויות השילוח ב-eBay ובין שירותי השילוח המוצעים בארץ, יש לבחור את סוג המשלוח אותו אתם מציעים ב-eBay ולהתאים לו את השירות הקיים בארץ.

אנו ממליצים להציע תמיד אפשרות משלוח אחת מהירה ואפשרות משלוח אחת זולה, כך שהקונים יוכלו להחליט מה חשוב להם יותר לקבל את המשלוח במהירות או לחסוך בעלויות משלוח.
אפשרויות השילוח ב eBay.com מתחלקות לשניים – שילוח לארה"ב (U.S. Shipping) ושילוח בינלאומי (International Shipping).
בחירת סוג המשלוח המבוקש:
שירותי Economy
11-23 ימי עבודה עד להגעת המשלוח
שירותי Standard
5-10 ימי עבודה עד להגעת המשלוח
שירותי Expedited
1-4 ימי עבודה עד להגעת המשלוח
שירותי המשלוח:
דואר ישראל
דואר ישראל –  חבילה או דואר רשום
חברה מקצועית ומיומנת המציעה מגוון ענק של שירותים לכל סוגי הלקוחות. החברה מאפשרת לכם להעביר כל רכש בדואר רשום ובחבילות, תוך פיקוח על תהליך המשלוח באינטרנט.
לאתר החברה
דואר ישראל
דואר ישראל –  ECOPOST
שירות חדשני המיועד בעיקר ללקוחות עסקיים ולמסחר אלקטרוני. באמצעות השירות תוכלו להעביר לחו"ל חבילות השוקלות עד 2 ק"ג בתוך זמן קצר של 5 עד 7 ימי עסקים (12 ימי עסקים לאוסטרליה), תוך פיקוח על התהליך המשלוח באינטרנט. השירות פועל במגוון מדינות: ארצות הברית, צרפת, אוסטרליה, בלגיה, בריטניה, ספרד, קנדה, שוויץ, שבדיה, הולנד וגרמניה.
לאתר החברה
Flying cargo ecommerce
Flying cargo ecommerce
החברה מספקת משלוחים בשימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר, תוך שקיפות מידע ללקוח וליווי אישי צמוד. שירותי החברה כוללים: מסחר אלקטרוני, משלוח תכולות כבדות מאוד, משלוחים מבוקרי טמפרטורה, שירות משלוחי צד שלישי (DROP), אופציה לאיסוף מחו"ל ועוד.
לאתר החברה
Mailog
Mailog
חברה המייצגת בארץ את DHL eCommerce, רשת המשלוחים הגדולה בעולם הידועה בפתרונותיה המתקדמים, התחרותיים והמודרניים. מערך ההפצה הגלובלי של החברה מושתת על שירות Home Delivery (הפצה ישירה), המתבצע בהתאם לצרכי הלקוח. העברת התכולה ליעד אמינה ובטוחה.
לאתר החברה
איירמייל
איירמייל
החברה מתמחה בהעברת דואר כמותי ובמשלוחי Ecommerce (שירותי מסחר אלקטרוני) לחו"ל. כנציגת הדואר הצרפתי LA POSTE, מובטחת הוזלה משמעותית במחירי המשלוחים שהיא מבצעת. ניתן להשתמש בשירות לכל יעד, כולל למדינות שאינן ביחסים דיפלומטיים עם ישראל. החברה ידועה במתן שירות ובאמינות ברמה הגבוהה ביותר.
לאתר החברה
DHL
DHL
במסגרת השירות החברה שולחת את הדואר שלך לכתובת המשלוח בזמן שנקבע מראש. מצוין למטרות דואר עסקי. החברה מציעה הטבות משתלמות ללקוחות eBay.
לאתר החברה
EMS
EMS
דואר בינלאומי מהיר במחירים אטרקטיביים, במסגרתו ניתן להעביר חבילות במשקל עד 20 ק"ג בתוך 2-3 ימי עסקים בלבד.
לאתר החברה
FEDEX
FEDEX
חברה ותיקה ומיומנת הנחשבת למקור האמין ביותר למשלוחים לארצות הברית. החברה מאפשרת מעקב אחר המשלוח עד הגיעו, וחתימה על אישור מסירה פשוט.
לאתר החברה
UPS
UPS
מגוון רב של פתרונות שילוח, בפרט למשלוחים בעלי ערך שצריכים להגיע בזמן נקוב מראש.
לאתר החברה
מה דעתך על הכתבה?
הקוראים דרגו את הכתבה 4/5
4/5

עשוי לעניין אותך